Problem z obrazkami - nie wyświetlają się

Problem z obrazkami - nie wyświetlają się

Napisane przez: Magdalena Godlewska-Kosak ()
Liczba odpowiedzi: 3
Mam problem z obrazkami. Gdy je wstawiam przez WSTAW ZDJĘCIE nie widać ich na podglądzie, nie wstawiają się w edytorze HTML (jak na załączniku). Obrazy nie wstawiają się również w profilu - nie można ich przypisać do użytkownika. Co robić?
Załącznik ($a)
W odpowiedzi na Magdalena Godlewska-Kosak

Odp: Problem z obrazkami - nie wyświetlają się

Napisane przez: Janusz Przybył ()
Musisz jeszcze coś napisać w rubryce "tekst alternatywny" - bez tego nie pójdzie. Gdy to zrobisz a byłby jakiś problem z grafiką to wtedy ten tekst się pokaże np. tu powinno być moje ryło uśmiech
W odpowiedzi na Janusz Przybył

Odp: Problem z obrazkami - nie wyświetlają się

Napisane przez: Magdalena Godlewska-Kosak ()
Może i jestem blondynką... ale nie taka głupią uśmiech Gdyby brak uzupełnienia tej rubryki tekstem był problemem nie zawracałabym nikomu głowy na forum. Problem jest gdzie indziej... Zmiana chmodów katalogów nic nie daje. Odnośnik do innego katalogu dodaje obraz, ale nie pozwala podejrzeć na podglądzie. No myślałam, ze jakiś fachowiec się odezwie, a nie ktoś z ryłem uśmiech ;)
Ps. Bez obrazy, taki ciężki żarcik
W odpowiedzi na Magdalena Godlewska-Kosak

Odp: Problem z obrazkami - nie wyświetlają się

Napisane przez: Piotr Olszewski ()

Witam,

  1. Jak Pani jest zalogowana na swoim portalu jako administrator i wpisze Pani w przegladarce adres obrazka (wraz z file.php/2/indesign/01.jpg - tak jak w ścieżce url), to czy obrazek się wtedy wyświetla? Jeśli nie, to proszę sprbówać wrzucić na próbę inny obrazek (najlepiej ściagnac jakis z Internetu). Czasem, niekóre obrazki się nie wyświetlają z powodu złego formatu pliku
  2. Jakieich przeglądarek pani używała?

Pozdrawiam
Piotr Olszewski
www.nauka.poswojsku.pl