Moduł Płatności.pl za symboliczną złotówkę:) pełna automatyzacja płatności i zapisania użytkownika na kurs

Moduł Płatności.pl za symboliczną złotówkę:) pełna automatyzacja płatności i zapisania użytkownika na kurs

Napisane przez: Daniel Dróżdż ()
Liczba odpowiedzi: 7
Witam, jakiś czas temu szukałem osoby do wykonania modułu płatności do moodle.
Na dzień dzisiejszy posiadam już taki moduł płatności.

Sposób działania

Użytkownik wchodząc na płatny kurs widzi przycisk [ zapłać przez płatności.pl ] po kliknięciu użytkownik jest przenoszony na stronę płatności gdzie może wybrać kanał płatności (Transfer, Interligo, itd. ) po dokonaniu płatności użytkownik automatycznie jest przenoszony na kurs za który zapłacił. Każdy kurs płatny może mieć inną kwotę, kursów takich na platformie możemy mieć b/o.

Moduł działa z wersją moodle 1.9.7, 1.9.7+ na wcześniejszych wersjach nie testowałem.

Ze względu na duże zainteresowanie modułem płatności.pl postanowiłem odpłatnie udostępnić ten moduł osobom zainteresowanym za symboliczną złotówkę, w ten sposób ja odzyskam choć część pieniędzy, które musiałem zapłacić informatykowi za wykonanie modułu : ) Myślę że w ten sposób wszyscy będą zadowoleni, bo nie trzeba aż tyle płacić za wykonanie modułu na zlecenie, a kursy płatne nie będą stanowić już problemu.

Zainteresowane osoby modułem płatności.pl proszę o kontakt.
danieldrozdz@op.pl
W odpowiedzi na Daniel Dróżdż

Odp: Moduł Płatności.pl za symboliczną złotówkę:) pełna automatyzacja płatności i zapisania użytkownika na kurs

Napisane przez: Daniel Dróżdż ()
Wita, serdecznie

Dziękuje wszystkim, którzy nabyli moduł w tej atrakcyjnej cenie. Proszę o nie pisanie na emaila którego podał w pierwszym poście) Jednocześnie od jakiegoś czasu platforma Moodle tak mi się spodobała, że postanowiłem stworzyć stronę (na bazie moodle Szeroki uśmiech ), gdzie będę umieszczał płatne moduły/dodatki do moodle stworzone przeze mnie (moich informatyków), darmowe moduły stworzone przez mnie, oraz moduły, dodatki warte uwagi znalezione w sieci (z pełnym spolszczeniem) jednocześnie, jako że jestem grafikiem będą pojawiać się też szablony dla moodle.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na dodatki-moodle.pl

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Daniel Dróżdż
W odpowiedzi na Daniel Dróżdż

Odp: Moduł Płatności.pl za symboliczną złotówkę:) pełna automatyzacja płatności i zapisania użytkownika na kurs

Napisane przez: Michał Otroszczenko ()

Witam,

Poadana strona dodatki-moodle.pl nie istnieje. Czy jest nadal możliwość nabycia rozszerzenia?

Pozdrawiam,

Michał Otroszczenko

W odpowiedzi na Michał Otroszczenko

Odp: Moduł Płatności.pl za symboliczną złotówkę:) pełna automatyzacja płatności i zapisania użytkownika na kurs

Napisane przez: Bartosz Cisek ()

Witam serdecznie,

Zapraszam do testów modułu mojego autorstwa dostępnego do ściągnięcia w wersji testowej pod adresem http://www.edu-space.pl/platnosci/platnosci.zip . Instrukcja instalacji i konfiguracji znajduje się pod adresem http://www.edu-space.pl/platnosci/instrukcjaPlatnosci.pdf

Cena to 100zł + VAT

W odpowiedzi na Bartosz Cisek

Re: Odp: Moduł Płatności.pl za symboliczną złotówkę:) pełna automatyzacja płatności i zapisania użytkownika na kurs

Napisane przez: Przemyslaw Stencel ()

Jak rozumiem, wersja testowa modułu jest w jakiś sposób ograniczona, prawda? Czym się różni od wersji "pełnej"?

W odpowiedzi na Przemyslaw Stencel

Odp: Re: Odp: Moduł Płatności.pl za symboliczną złotówkę:) pełna automatyzacja płatności i zapisania użytkownika na kurs

Napisane przez: Bartosz Cisek ()

Wersja testowa jak typ płatności wybiera automatycznie płatność testową. Pełan wersja nie ma tego ograniczenia.