Nie mam powiadomień

Nie mam powiadomień

Napisane przez: Ania Łuczak ()
Liczba odpowiedzi: 2
Witam!

Jak klikam w administracji w powiadomienia, nic mi się nie wyświetla ;( Ścieżka jest do pliku index.php, który znajduje się na serwerze w katalogu moodla. Dlaczego więc nie działa? Dodam, że przeinstalowałam z tego powodu moodla do nowszej wersji 1.9.7+, ale mam ten sam problem. O co chodzi?

Ania.
W odpowiedzi na Ania Łuczak

Odp: Nie mam powiadomień

Napisane przez: Grzegorz Nowosielski ()
Ten problem mogą powodować pliki z wcześniejszych wersji. Wszystkie pliki są nadpisane i teoretycznie jest wszystko podmienione, ale oprócz nich mogą być jeszcze inne, których moodle już nie potrzebuje ale używa, bo znajduje je i odwołuje się do nich.
Załóżmy, że moodla masz w katalogu www, a dane są w innym katalogu.

Zmień nazwę katalogu na www_old
Utwórz nowy katalog www
Wgraj do katalogu www najnowszą wersję.
Sprawdź czy pomogło.

Kiedyś taka operacja na katalogu moodla pomogła mi rozwiązać tego typu problem.
W odpowiedzi na Grzegorz Nowosielski

Odp: Nie mam powiadomień

Napisane przez: Ania Łuczak ()
Wykonałam wszystko wg zaleceń. Niby ok, ale ładuje mi się strona startowa ze starej instalacji łącznie z kursami? Więc dla pewności, że nie odwołuje się ten nowy moodle do starego katalogu moodledata (bo może coś w ścieżkach dostępu namieszałam), to usunęłam całkowicie moodla z serwera, uważałam, gdzie umieszczam moodledata i efekt ten sam. O co tu chodzi, skąd on to bierze? A na moje nieszczęście, nie mogę się zalogować jako administrator, wyrzuca informację, że nie to hasło, a na maila nie dochodzi z moodla przypomnienie hasła. Coś się porządnie namieszało. I nie wiem, czy to moje działania to spowodowały, czy coś innego... Jak sobie teraz z tym poradzić, skoro gdzieś siedzi pamięć o tym starym moodlu ;(

No a w efekcie nie mogę sprawdzić, czy pierwotny problem się rozwiązał ;(

Ania.