Moodle Eğitimi

Moodle Eğitimi

yazan Sinan AYDOĞAN -
Yanıt sayısı: 6
Burada sorunlara çözümler üretmeye çalıştığımızı fark ettim fakat örnek uygulamalar yapıp, daha doğrusu örnek uygulamanın nasıl yapıldığını anlatan bir bölüm göremedim. yeni bir bölüm açarak; o nasıl hazırlanır bu nasıl hazırlanır diye eğitim sunuları oluştursak, hem mantığı rahat kavrar hemde kendi sorunlarımıza kendi çözümlerimizi üretebiliriz diye düşünüyorum
Sinan AYDOĞAN yanıt olarak

Ynt: Moodle Eğitimi

yazan Kemal Can -
talep ettigine yakın bir uygulama vardı, ilgisizlikten kapandı.
Kemal Can yanıt olarak

yazan Sinan AYDOĞAN -
tekrar yayına sokmamız mümkün değilmi acaba, sitenizde bi kaç ders gördüm flash ile hazırlanmış birde learningtr var galiba onlarda bir kaç dosya eklemiş gülüyor sizin sitenizdendi dosyalar belkide o sitede sizin bilmiyorum fakat burası moodle in resmi türkçe desteği konumunda olduğundan örnek çalışmalar iyi olur fikrindeyim

yazan Kemal Can -
Haklısın Sinan efendi, tekrar yayına sokacağım ama bir yoğunluk bir yoğunluk gülüyor

Bazı dersleri buradan haber versem de olur, sonuçta resmi destek sitesi gülüyor
Kemal Can yanıt olarak

yazan Sinan AYDOĞAN -
demo.moodle.org adresine baktımda Türkçe bir deneme bölümü yok, deneme derslerimizi yani örnek uygularımızı orada yapabiliriz diye düşünüyorum. burada yetki kimde bilmiyorum fakat gerekli kişilerle görüşüp orada örnek uygulamalarımızı yayınlayabiliriz diye ümit ediyorum.

yazan Kemal Can -
O kısmı hala türkçeleştiriyorum gülüyor 6 aydır devam gülüyor