Molim za pomoc

Molim za pomoc

написао/ла Jelena Borota -
Број одговора: 1
Imam jedan problem koji ne mogu da resim.
Rec je o kursevima na nasem portalu koji su napravljeni u moodle-u.
Sve je do pre nekoliko nedelja funkcionisalo u redu.
Nase lekcije na kursevima su napravljene tako da smo ih dodavali u branch table ili u tzv. tabele grananja i to je sve radilo.
Medjutim, sada kada neko zeli da otvori tu tabelu grananja i da procita lekciju u bilo kom kursu, otvara se potpuno bela stranica.
Inace, kada uzmem backup tog kursa i raspakujem ga na mom racunaru u localhost-u sve se lepo vidi i te tabele grananja mogu da se otvore.
Da li neko zna u cemu je problem i kako da se to resi?
Sve najbolje i srdacan pozdrav.
У одговору на Jelena Borota

Re: Molim za pomoc

написао/ла Bojan Milosavljević -
Jelena,

Bojim se da bez pristupa Vašem portalu ne mogu ništa određenije da Vam pomognem. Meni je ostalo u sećanju da sam još pre nekoliko godina sa ranijom verzijom Moodlea imao sličan problem i mislim da je preinstalacija, odnosno update rešio problem. Preporučujem Vam da uradite update na najnoviju verziju, a ako problem ostane i dalje prisutan da mi date pristup portalu kako bih pokušao da ustanovim problem. Takođe, možete u administratorskom meniju Moodlea uključiti prikaz PHP grešaka i da pokušate prikaz lekcije i da vidite da li postoji neka poruka o grešci. Pokušajte da ustanovite koje su akcije na sistemu obavljane i koja bi od njih mogla izazvati taj problem (iz Vaše poruke vidi se da je modul lekcija od skoro prestao da funkcioniše ispravno). Javite se ukoliko Vam bude potrebna dalja pomoć.