نظر سنجی در مودل

نظر سنجی در مودل

از Zahra E در
Number of replies: 6
سلام.
من از مودل 1.8+ استفاده می کنم. می خوام توی درسام نظر سنجی بذارم . البته تا به حال نظر سنجی یک سواله داشتم (از طریق فعالیت Choice) اما حالا می خوام یک فرم نظر سنجی داشته باشم که مشتمل بر چند سوال باشه.

لطفا راهنمایی کنید.
باتشکر
تعداد امتیازات:  -
In reply to Zahra E

نظر در مورد: نظر سنجی در مودل

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها
In reply to Shamim Rezaie

از Zahra E در
این ماژول های توی مودل 1.8 هم هست ؟
In reply to Zahra E

از Zahra E در
سلام
من این ماژول رو نصب کردم . ازتون ممنونم
In reply to Zahra E

از Zahra E در
مساله ای که الان باهاش مواجه هستم ترجمه کلماتی از این پرسشنامه به فارسی هستش که هنوز فارسی نشده. متاسفانه فایل حاوی این کلمات رو نمی تونم پیدا کنم. با وجود اینکه تمام کلمات موجود در فایل questionnaire.php ترجمه فارسی شدن اما یک سری کلمات مثل submit questionnaire یا پیامی که پس از پر کردن فرم و ارسال آن به کاربر نشان داده می شود هنوز انگلیسی هستند. من این کلمات رو توی فولدر lang هم جستجو کردم اما نتونستم محلشون رو پیدا کنم یعنی در واقع اصلا جستجوی من نتیجه ای نداشت. کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟
با سپاس
In reply to Zahra E

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها
گاهی از اوقات در برخی از ماژول‌ها، استانداردهای سازگاری با سایر زبان‌ها رعایت نشده است و گاها متن‌های انگلیسی در داخل کد به صورت hard coded نوشته شده‌اند. احتمالا موردی که اشاره کرده‌اید یکی از همین موارد می‌باشد.
In reply to Shamim Rezaie

از Zahra E در
سلام.
در استفاده از ماژول questionnaire با مشکل تعریف سوال جدید روبرو هستم. به این معنی که گاهی اوقات با کلیک کردن بر روی دکمه new question هیچ اتفاقی نمی افته و صفحه طرح سوال رو نمی آره . که بعد از مدتی و با خارج شدن و وارد شدن به سایت یا تغییر مرورگر مساله رفع می شه . البته نمی دونم که واقعا این کارها مشکل رو بر طرف می کنن یا به پارامتر های دیگه ای مرتبط هست که من نمی دونم. می خواستم اگه در این مورد می تونید منو راهنمایی کنید.
شاد باشید