خطای A required parameter (section) was missing

خطای A required parameter (section) was missing

از Deleted user در
Number of replies: 6
سلام بر همگی
وقتی زبان پیش فرض رو از انگلیسی به فارسی تغییر بدم این خطا رو میده.
دوستان لطفا کمک کنن
تعداد امتیازات:  -
In reply to Deleted user

نظر در مورد: خطای A required parameter (section) was missing

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها
لطفا نسخهٔ مودل و سیستم عامل کارگزارتونرو بفرمائید.
آیا در کد مودل تغییراتی هم داده‌اید یا اینکه دقیقاً از کد استاندارد استفاده می‌کنید؟
In reply to Shamim Rezaie

از Deleted user در
سلام
نسخه مودل : 1.9.5
سیستم عامل : windows xp service pack 2
تغییراتی که برای فارسی کردن تاریخ گفته بودید رو انجام دادم ولی اعمال نشده که احتمالا به علت نسخه مودل هست.
In reply to Deleted user

از BEHROOZ KASHAF در
درود،
آیا پیش از اعمال تغییرات روی تاریخ سیستم هم وقتی به زبان فارسی سوئیچ می کردید چنین مشکلی داشتید؟
اگر نه که شما مراحل رو درست طی نکردید
برای نسخه های بالا از همون روش اما با راهنمایی یکی از دوستان برنامه نویس خود این کار رو انجام بدید. شاید لازم باشه تک تک مواردی رو که اعمال کرده اید در جای خودش بررسی بشه
In reply to BEHROOZ KASHAF

از Deleted user در
سلام
ممنون از جوابتون
راستش قبل از اعمال تغییرات این کار رو نکرده بودم.
مراحل مربوط به تاریخ رو دوباره بررسی میکنم.
با تشکر از شما لبخند
In reply to Deleted user

از Deleted user در
سلام
همونطور که گفته بودم من از ورژن 1.9.5 مودل استفاده میکنم با کارگزار ویندوز.
من هر جایی که میخوام تنظیمات رو تغییر بدم(یعنی هر جایی که به صفحه settings.php میرسه) به این ارور میرسم مثلا در قسمت کاربران/شناسایی/مدیریت شناسایی ها وقتی روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک میکنم اول یه صفحه خالی رومیاره (localhost/moodle/admin/settings.php) بعد که صفحه رو رفرش میکنم به صفحه خطا میره که همین خطای A required parameter (section) was missing هست بعد روی دکمه ادامه که کلیک میکنم به صفحه اصلی بر میگرده،ولی تغییرات اعمال میشه فقط اون وقفه ای که ایجاد میشه و این ارور نمیدونم واسه چی هست و چجوری باید درستش کنم.
تغییر خاصی هم روی کد ندادم فقط برای تقویم فارسی همون فایلی که آقای رضایی داده بودن رو جایگزین کردم و تغییراتی که گفته بودن رو انجام دادم.
ممنون
In reply to Deleted user

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها
سلام،

مشکل از اونجایی شروع می شه که صفحه سفید رو می بینید. وگرنه دیدن صفحه خطایی که اشاره کرده اید بعد از refresh کردن صفحه طبیعی است.

احتمالا (اگر خودتون فایل های مودل رو edit کرده اید) یه جایی از تغییرات رو درست انجام نداده اید و یا اینکه (اگر از فایل های آماده استفاده کرده اید) نسخه مودل شما برای استفاده از فایل های آماده مناسب نبوده است.