دانلود نمرات یک درس با زبان فارسی

دانلود نمرات یک درس با زبان فارسی

by Mohammad Mahmoudiyeh -
Number of replies: 5
از درسی که زبان آن فارسی است نمی توان نمره یا آنالیز کوییز رو به صوردت یک فایل متن یا اکسل اکسپورت گرفت و باید زبان درس رو به انگلیسی تغییر داد . این مشکل به چه صورتی قابل رفع شدن است
Count of ratings: -
In reply to Mohammad Mahmoudiyeh

نظر در مورد: دانلود نمرات یک درس با زبان فارسی

by Shamim Rezaie -
Picture of توسعه دهندگان مرکزی مودل Picture of دفتر مرکزی مودل Picture of مترجم‌ها

سلام،

متأسفانه کتابخانهٔ مورد استفاده برای صدور به فایل اکسل در بعضی موارد با یونیکد ناسازگار است. ولی باید بتوانید بدون مشکل از قابلیت صدور به فایل متنی ( یا CSV) استفاده کنید.

In reply to Shamim Rezaie

by Mohammad Mahmoudiyeh -
نه متاسفانه ! اصلا فایل به شکل دانلود ظاهر نمی شود و به فرم کدهای اسکی روی صفحه مرورگر ظاهر می شه. اتفاقا به فایل اکسل نمرات نیاز دارم یا دروس رو تغییر زبان مدم یا نمرات را قبل از دانلود با پیش نمایش نمرات کپی می کنم.
In reply to Mohammad Mahmoudiyeh

by Shamim Rezaie -
Picture of توسعه دهندگان مرکزی مودل Picture of دفتر مرکزی مودل Picture of مترجم‌ها

با صدور به صورت فایل متنی با قالب CSV هم به همان نتیجهٔ فایل اکسل خواهید رسید. حالا این که به صورت CSV نمی‌تونید export کنید مسئلهٔ دیگه‌ایه که باید سیستم شما توسط یک برنامه‌نویس مورد بررسی قرار بگیره.

In reply to Shamim Rezaie

by Deleted user -
سلام
منم همین مشکلو دارم ولی برای export گزینه هایی که در اختیارم هست xml,اکسل،open document و فایل متنی هست و گزینه ای بنام فایل CSV ندارم. البته برای import این گزینه رو دارم.
In reply to Deleted user

by Shamim Rezaie -

همان گزینهٔ «فایل متنی» را انتخاب کنید