Developer credits
Contributions to Moodle 3.3.x
181 developers
29 countries
3069 commits
Ingoa tuatahiKōmakatia mā Ingoa tuatahi Aupiki / Ingoa WhānauKōmakatia mā Ingoa Whānau Aupiki | WhenuaKōmakatia mā Whenua Aupiki | Git commitsKōmakatia mā Git commits Auheke | Git mergesKōmakatia mā Git merges Aupiki | |
---|---|---|---|---|
Andrew Lyons | Ahitereiria | 248 | 371 | |
Damyon Wiese | Ahitereiria | 240 | 43 | |
Juan Leyva | Paniora | 195 | ||
Marina Glancy | Potukara | 174 | ||
AMOS bot | Ahitereiria | 147 | 1 | |
Jun Pataleta | Ahitereiria | 147 | 152 | |
Mark Nelson | 128 | |||
Eloy Lafuente (stronk7) | Paniora | 108 | 321 | |
Jake Dallimore | Ahitereiria | 108 | 104 | |
Simey Lameze | Ahitereiria | 100 | ||
Ryan Wyllie | Ahitereiria | 99 | ||
Dan Poltawski | Peretānia | 91 | 297 | |
Adrian Greeve | Ahitereiria | 90 | ||
David Mudrák | Te Whenua o Taikarowākia | 80 | ||
David Monllaó | Ahitereiria | 78 | 320 | |
Zig Tan | Ahitereiria | 69 | ||
Cameron 👨🦲🟥⚡️ | Ahitereiria | 66 | ||
Luca Bösch | Huiterangi | 65 | ||
Ankit Agarwal | Ahitereiria | 58 | ||
Mihail Geshoski | Ahitereiria | 58 | ||
John Okely | Ahitereiria | 48 | ||
Rajesh Taneja | Ahitereiria | 47 | ||
Sara Arjona Téllez | Paniora | 44 | ||
Frédéric Massart ⭐ | Ahitereiria | 42 | ||
Tim Hunt | Peretānia | 36 | ||
Shamim Rezaie | Ahitereiria | 28 | ||
Matteo Scaramuccia | Ītari | 23 | ||
Carlos Escobedo | Paniora | 18 | ||
sam marshall | Peretānia | 15 | ||
Helen Foster | Pehiamu | 14 | ||
Tony Butler | Peretānia | 14 | ||
Stephen Bourget | Amerika | 14 | ||
Davo Smith | Peretānia | 13 | ||
Dan Marsden | Aotearoa | 12 | ||
Neill Magill | Peretānia | 11 | ||
Jan Dageförde | Tiamana | 11 | ||
Tobias Reischmann | Tiamana | 10 | ||
Daniel Thee Roperto | Ahitereiria | 10 | ||
Andrew Hancox | 10 | |||
Guy Thomas | Peretānia | 9 | ||
Nadav Kavalerchik | Iharaira | 9 | ||
Brendan Heywood | Ahitereiria | 8 | ||
Michael Aherne | Peretānia | 8 | ||
Tim Lock | Ahitereiria | 8 | ||
Adam Olley | Ahitereiria | 8 | ||
Barbara Ramiro | Ahitereiria | 8 | ||
Arnaud Trouvé | Wīwī | 8 | ||
Jeff Webster | Amerika | 6 | ||
Pau Ferrer Ocaña | Paniora | 6 | ||
Joshua Ebarvia | Piripini | 6 | ||
Michael Hawkins | Ahitereiria | 6 | ||
Dani Palou | Paniora | 5 | ||
Marcus Green | Peretānia | 4 | ||
Eric Merrill | Amerika | 4 | ||
Henning Bostelmann | Peretānia | 4 | ||
Alexander Bias | Tiamana | 4 | ||
Mario Wehr | Atiria | 4 | ||
Grzegorz Ziółek | Pōrana | 4 | ||
Skylar Kelty | Peretānia | 4 | ||
Kathrin Osswald | Tiamana | 4 | ||
Marcus Fabriczy | 3 | |||
Mike Churchward | Kānata | 3 | ||
Mark Nielsen | Amerika | 3 | ||
Juan Segarra Montesinos | Paniora | 3 | ||
Matt Clarkson | Aotearoa | 3 | ||
Jakob Ackermann | Kānata | 3 | ||
Mark Johnson | Peretānia | 3 | ||
Bas Brands | Horana | 3 | ||
Farhan Karmali | Inia | 3 | ||
Pavel Sokolov | Huitene | 3 | ||
Stephen Vickers | Peretānia | 3 | ||
Ilya Tregubov | Ahitereiria | 3 | ||
Mathew May 🇳🇿 | Ahitereiria | 3 | ||
Carson Tam | Amerika | 3 | ||
Bram Tassyns | 2 | |||
Andrew Davidson | 2 | |||
Pierre Guinoiseau | 2 | |||
Iñaki Arenaza | Paniora | 2 | ||
Sam Chaffee | Amerika | 2 | ||
Michael Spall | Amerika | 2 | ||
Amy Groshek | Amerika | 2 | ||
Charles Fulton | Amerika | 2 | ||
Darko Miletić | Āketina | 2 | ||
Jonathon Fowler | Ahitereiria | 2 | ||
Kevin Wiliarty | Amerika | 2 | ||
Julien Boulen | Wīwī | 2 | ||
Nick Phillips | Aotearoa | 2 | ||
Gilles-Philippe Leblanc | Kānata | 2 | ||
Daniel Thies | Amerika | 2 | ||
Dmitrii Metelkin | Ahitereiria | 2 | ||
Martin Gauk | Tiamana | 2 | ||
Daniel Materka | Pōrana | 2 | ||
Krishnan Iyer | Inia | 2 | ||
David Knuplesch | 2 | |||
Brendan Cox | 2 | |||
Claude Vervoort | Kānata | 2 | ||
Huong Nguyen | Whitināmu | 2 | ||
Matt Porritt | Ahitereiria | 2 | ||
Jes Ackland-Snow | 1 | |||
Zoe Bogner | 1 |